Masz pytania?
info@oponki24.com.pltel. 509 05 05 90

MAK MILANO BLACK MIRROR 7.00x17 5x100 ET35

Szerokość 7.00
Średnica 17
Kolor BLACK MIRROR (Czarny)
Liczba śrub 5
Odsadzenie ET 35
Otwór centralny (piasty) 72
Rozstaw śrub 100
Kod producenta (SAP)F7070MIBM35P
Kod EAN:8030580184359
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce

W ofercie naszego sklepu prezentujemy tylko alufelgi renomowanych producentów tj.: włoski MAK czy też niemiecki ALUTEC, mając na uwadze Państwa zadowolenie z wysokiej jakości ich wykonania oraz gwarancje wieloletniej eksploatacji.

Alufelgi, które posiadamy dostępne w magazynach w Polsce wysyłane są zazwyczaj w 24 - 48h. Pozostałe zamówienia realizujemy dla Państwa bezpośrednio z magazynów producenta w ciągu 21 dni roboczych.

Dobór odpowiedniej alufelgi do Państwa samochodu ma zasadnicze znaczenie w kwestii bezpieczeństwa jak i atrakcyjnego wyglądu.

informacjaJeśli mają Państwo wątpliwości co do odpowiedniego dopasowania alufelgi do samochodu nasi pracownicy są do Panstwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Czas dostępności: Dostępny w 7-14 dni roboczych

Na stanie: Dużo

641.70
Wcześniej
713.00
Oblicz raty
dodaj do schowka

Opis produktu MAK MILANO BLACK MIRROR 7.00x17 5x100 ET35

Mak został założony w 1990 roku, ale jest stosunkowo "starą" firmą, ponieważ zaczynał jako joint-venture dwóch rodzin pracujących w branży motoryzacyjnej od kilku dekad: rodzina Magri, jeden z liderów w dziedzinie opon dystrybucja we Włoszech i Cervati, rodzina prowadząca odlewnie od lat 30., lider w odlewaniu części aluminiowych. Dzięki wiedzy technologicznej z jednej strony i głębokiej znajomości rynku z drugiej strony, projekt produkcja i dystrybucja kół ze stopów lekkich rozpoczęła się bardzo szybko, oceniając pozycję MAK w bardzo krótkim czasie. Sukces kół Mak został oparty na prawidłowym planowaniu strategicznym, z uwzględnieniem dwóch podstawowych zalet: elastyczności i stylu.

Elastyczność jest dla nas dość szeroką koncepcją. Jest to przede wszystkim mentalne: wszyscy klienci są inni i mają prawo do odmiennego traktowania, zgodnie z wymogami ich kraju i struktury firmy. Ta dbałość o potrzeby klienta w naturalny sposób zmienia się w przyjazną postawę, która jest jedną z najważniejszych cech, które nasi klienci znajdują w Mak. Nasza największa elastyczność jest jednak w obszarze produkcji: możemy zaoferować minimalną liczbę odlewania 150 kółek i partii obróbczych 50 sztuk, jeśli potrzebujesz specjalnych aplikacji; ale pamiętajcie, że dysponując około 60 000 kółkami, uda nam się dostarczyć większość zamówień w ciągu tygodnia. Jeśli koła nadal muszą być odlane, czas dostawy waha się średnio od 4 do 5 tygodni.

W widoku bocznym koła pokrywają około 25% powierzchni pojazdu. To pokazuje, jak ważny jest wpływ felg aluminiowych w ogólnym wyglądzie samochodu. Udowodniono statystycznie, że chociaż koła są jednym z pięciu elementów bezpieczeństwa samochodu, wybiera się je w 85% przypadków, wyłącznie ze względu na ich estetyczny wygląd. Z tego powodu Mak, przyjmując za pewnik wyjątkową jakość swoich produktów, zainwestował masowo w stylizację jak żaden inny konkurent: Mak nie tylko współpracuje z różnymi projektantami, ale nawet nabył większość w firmie stylizującej. Ta firma ma stylizowane przedmioty w różnych dziedzinach, od komponentów samochodowych po okulary przeciwsłoneczne, i udało się zaproponować sportowy, agresywny, klasyczny i futurystyczny styl kół, z nowymi rozwiązaniami, które często są dalekie od konwencjonalnych standardów i są w stanie sprostać smakowi bardzo różnych krajów.

Opinie

Ocena: