Opona Powertrac SNOWTOUR 205/60R16 96H XL

Śpiesz się, oferta kończy się za:

DOSTAWA KURIEREM JUŻ OD 24,99!
Zobacz szczegóły dostawy »
Producent Powertrac
Kod producenta (SAP)PO230H1
Kod EAN:6970149452647
Gwarancja: 2 lata
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej Powertrac 205/60R16 96H
D
C
A B C
70

Opona Powertrac SNOWTOUR 205/60R16 96H XL ⇑ Idź do góry

PowerTrac jest marką o wysokim potencjale. Fabryka opon zlokalizowana w miejscowości Weifang w Chinach, działa w oparciu o najnowsze technologie.

PowerTrac SnowTour to opony zimowe charakteryzujące się doskonałą wydajnością i łatwością prowadzenia w szczególności dzięki precyzyjnie zaprojektowanym żebrom w środkowej części bieżnika.
Specjalna budowa opony optymalizuje rozkład ciśnienia w jej wnętrzu jak również polepsza kontakt z nawierzchnią i dobrze absorbuje hałas zapewniając cichą i bardziej komfortową jazdę.
Skuteczne odprowadzenie wody jest dzięki  rowkom poprzecznym oraz czterem szerokim rowkom obwodowym, które znacząco wpływające na ograniczenie ryzyka poślizgu.

Opona wzbogacona jest o drabinki lamelek ułożonych w kształcie litery „Z”, które zapewniają doskonałą przyczepność na oblodzonej i zaśnieżonej drodze.
Bloki bieżnika są w strefie barkowej, które zwiększają stabilność jazdy i utrzymują bezpieczeństwo podczas wchodzenia w zakręty przy wysokich prędkościach.

Specjalny skład bieżnika pozawala  zachować elastyczność nawet w niskich temperaturach dzięki czemu przyczepność opony pozostaje bez zmian.

O producencie Powertrac ⇑ Idź do góry

Powertrac to wschodząca gwiazda rynku oponiarskiego. Fabryka, założona w 2011 roku, leży we wschodniej części Chin w prowincji Shandong utrzymuje założenia zaawansowanego i ekologicznego procesu produkcji. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu, restrykcyjnym testom i odpowiedzialnemu zarządzaniu jest w stanie dostarczyć klientom opony bezpieczne i jakościowo dorównujące producentom europejskim, za cenę nieporównywalnie niższą. Fabryka opon Shandong HAOHUA znajduje się w Narodowej Strefie Rozwoju Gospodarczego Binhai, Weifang, Shandong. HAOHUA to duże, nowoczesne przedsiębiorstwo założone w 2011 roku w ekologicznej koncepcji, o powierzchni 100 hektarów z budynkiem o powierzchni 554.000 m2, całkowita kwota inwestycji wynosi 500 milionów USD. Firma dysponuje zaawansowanymi możliwościami badawczo-rozwojowymi w zakresie opon, technologi produkcji, sprzętu testowego, wyspecjalizowanej technologi i zespołu zarządzania oraz osiąga roczną produkcję 20 milionów sztuk i 5 milionów zestawów TBR.

Powertrac posiada w swojej ofercie szeroką paletę opon na każdy sezon, do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Posiadane certyfikaty ISO 9001, ECE, DOT, GCC, INMETRO, REACH i inne, potwierdzają bezpieczeństwo tych opon i dopuszczenie ich do sprzedaży na rynku europejskim.

Warunki gwarancji ⇑ Idź do góry

Gwarancja: 2 lata

Opinie (18) ⇑ Idź do góry

 • Mało jest opinii takich gdzie ktoś doceniłby klasę tych opon na śniegu, super tarcie na ośnieżonym terenie. Samochód nie ma problemu by ruszać z zasp.

  Ocena: 5

  Ignacy

 • Opony w dobrej cenie jakoś przyzwoita wiec polecam

  Ocena: 5

  Ludwik

 • Super się kleją na suchej jak i na mokrej nawierzchni

  Ocena: 5

  Kamil

 • ⇓ Pokaż wszystkie ⇓
Ocena:

Produkty podobne do Opona Powertrac SNOWTOUR 205/60R16 96H XL