Masz pytania?
info@oponki24.com.pltel. 509 05 05 90

Wyszukaj opony do samochodu

Klasa ekonomiczna

Ocena

Opona Federal 595RS-R 215/45R17 87W

Kod producenta (SAP)95AK7AFE
Gwarancja: 5 lat
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej
F
E
Liczba fal
72 dB
Szanowni Państwo, oferowane opony są fabrycznie nowe (świeże DOT'y), wolne od wad, magazynowane zgodnie z najwyższymi standardami z pełną gwarancją producenta.
Dostawa kurierem:
1-2 opony 24,99 zł, 3-4 opony 44,99

Zobacz szczegóły dostawy >>>

Czas dostępności: Zapytaj o dostępność info@oponki24.com.pl

Na stanie: Brak

0.00
Wcześniej
395.61

Opis produktu Opona Federal 595RS-R 215/45R17 87W

595 RS-R - wysoko ceniony ze względu na szeroki zakres zastosowań we wszystkich pojazdach produkcyjnych, zaprojektowany z myślą o wyjątkowym trakcyjności i przyczepności. Najnowocześniejsze postępy technologiczne w projektowaniu, budowie, wzorcu i związkach. Najlepszy w swojej klasie - zapewniając doskonałe osiągi dzięki szybkiej jeździe.

O producencie Federal

Firma Federal Tire została założona na Tajwanie w 1954 roku. Współpraca techniczna na przestrzeni lat z firmą Bridgestone Corporation oraz z Sumitomo Rubber Industries. Dały firmie Federal trwałe możliwości techniczne i wiedzę do produkcji opon własnej marki. Federal ustanowił silną sieć zagranicznych dystrybutorów z ponad setką przedstawicieli krajowych / regionalnych w ponad 70 krajach. Kanały krajowe są zarządzane przez spółkę zależną, Federex Marketing Corporation, a przez lata dystrybucja na Tajwanie znacznie wzrosła i przeniknęła do każdego zakątka wyspy.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ścisłej kontroli jakości i wysokim standardom bezpieczeństwa, Federal kontynuuje rozwój innowacyjnych opon o wysokiej jakości dla linii UHP, SUV, LTR i PCR.

Wzmocnione nowymi i lepszymi oponami UHP, SUV i zimowymi oraz stale ulepszaną pełną gamą innych wysokiej jakości opon, Federal cieszy się obecnie ogromnym wzrostem. Firma koncentruje się i stale poprawia zadowolenie, i terminowość dostaw oraz swoje usługi posprzedażowe.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 5 lat

Opinie

Ocena: